• Obniżka

ZNIKOPIS MAGNETYCZNY FROZEN KRAINA LODU MINI !!!

Nowy produkt
5 Przedmioty
12,19 zł
11,82 zł Zniżka 3%
Ilość

SAMBRO PODRÓŻNY MAŁY ZNIKOPIS MAGNETYCZNY TABLICA MAGNETYCZNA

FROZEN KRAINA LODU

Popisane ściany, łóżko? W Twoim maluchu obudził się artysta?

Popularny znikopis to nic innego jak magnetyczna tablica ze specjalnym, zmazywalnym pisakiem, na której dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności plastyczne.

MAGIA! Rysujesz, piszesz, przesuwasz suwak... i PSTRYK! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Możesz zacząć rysować od nowa!

Tym razem w wersji MINI! Twoje dziecko może je wszędzie zabrać ze sobą!

  • Producent: SAMBRO
  • Model: FROZEN
  • Stan produktu: Fabrycznie nowy
  • Gwarancja: 12 miesięcy

NASZA CENA  TYLKO - 14,99 zł

Spraw radość swojemu dziecku!

OPIS:

Dziecięca magnetyczna tablica stworzona na licencji Frozen - Kraina Lodu. Fantastyczna, oryginalna zabawa w postaci magnetycznej tablicy do rysowania. Zestaw zawiera tablicę oraz specjalny, przymocowany na sznureczku długopis. Każdy z łatwością będzie w stanie stworzyć obrazek, zmazać go i rysować na nowo. Obrazek magicznie zniknie, by maluch mógł rozpocząć swoją plastyczną przygodę od początku. Jest to bez wątpienia rewelacyjna alternatywa dla kredek i kartek. Rozwijająca i pobudzająca wyobraźnię rozrywka, porwie każdego malucha na wiele godzin i zapewni świetną zabawę.

Długopis na sznureczku, żeby nie zgubił się wśród zabawek!

Tym razem w wersji MINI!

Wymiary: 15x16 cm

Czym jest znikopis?

Znikopis to tablica z dołączonym mazakiem. Tablica i mazak są dla małych dzieci w pewnym sensie magiczne. Znikopisem da się rysować tylko po specjalnej tablicy. Na niczym innym nie zostawi on śladu. Rysunki, które stworzy dziecko można usunąć suwakiem zamontowanym w tablicy. Rysunki znikają też po przetarciu tablicy ręką. Niewątpliwą zaletą znikopisu jest porządek - rysikiem nie można pobrudzić stołu czy ściany, ponieważ znikopis pisze tylko po tablicy. Specjalny mazak przypięty jest do tablicy sznurkiem, dzięki czemu nie zginie wśród innych zabawek.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

ZNIKOPIS MAGNETYCZNY FROZEN KRAINA LODU MINI !!!

1 inny produkt w tej samej kategorii:

arrow_upward