• Obniżka

WERTYKULATOR GARDENLINE 1500 WAT 1 WAŁEK BEZ KOSZA

Używane
169,92 zł
164,82 zł Zniżka 3%
Ilość
Obecnie brak na stanie

WERTYKULATOR ELEKTRYCZNY NIEMIECKI GARDENLINE + WAŁEK DO WERTYKULACJI BEZ KOSZA!

Wertykulator i napowietrzacz. W zestawie wałek do wertykulacji. Praktyczny, wygodny elektryczny wertykulator z mocnym 1500 W silnikiem, odporna na uderzenia obudowa z tworzywa PP.

Brak kosza (do wertykulacji kosz nie jest potrzebny)

  • Producent : Gardenline
  • Model : GLS36
  • Stan produktu : Widoczne ślady użytkowania - w komplecie z wałkiem do wertykulacji, bez kosza!! - sprawdzone  przed wysyłką. W 100% sprawne technicznie.
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Cena promocyjna: 209,00 zł

OPIS:

Wertykulator elektryczny to mocne i wydajne urządzenie, które jest przyjazne dla środowiska i przeznaczone dla trawników o powierzchni do 400 m2. Najlepiej używać go do krótkiej trawy.

Wymienny wałek wertykulujący i napowietrzający sprawiają, że urządzenia GARDEN LINE łączą w sobie funkcję wertykulatora i aeratora. Wertykulator aerator posiada regulację głębokości pracy noży. Uszkodzone lub zużyte noże można wymieniać na nowe.

WERTYKULATOR NIE POSIADA KOSZA

W zestawie:

  • wertykulator
  • wałek wertykulujący
  • brak kosza(do wertykulacji kosz nie jest potrzebny)

Każdy sprzęt posiada gwarancje 12 miesięczną i jest sprawdzany przed wysyłką. Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne oraz posiadamy stały dostęp do wszystkich części zamiennych

Potężny silnik elektryczny o mocy 1500 WATT

INSTRUKCJA W JĘZ. POLSKIM

4 koła dla ochrony trawnika

Szerokość robocza: 36 cm

Wertykulcja - wałek z 20 nożami

Regulacja głębokości 4-stopniowa z pozycją parkowania(-12, -9, -6, -3 mm)

2-punktowy wyłącznik bezpieczeństwa

Kierownica składana i z regulacja wysokości

Uchwyt ścienny do zawieszenia urządzenia

Waga: ok 17 kg

Wertykulowanie lub napowietrzanie - W zestawie wałek wertykulujący z 3-stopniowymi nożami stalowymi i wałek napowietrzający z wydajnymi stalowymi sprężynami.

Wymiana wałka, szybko i łatwo - Za pomocą tylko jednej śruby radełkowanej bardzo prosto, bez użycia narzędzi, zmienia się wałek wertykulujący na wałek napowietrzający lub odwrotnie.

Najważniejsze bezpieczeństwo - Wskaźnik bezpieczeństwa sygnalizuje, czy wałek roboczy jest zamontowany prawidłowo i czy jest zabezpieczony - warunek bezpiecznej pracy.

Optymalna wysokość robocza - Łatwa regulacja wysokości pracy wałków jednym ruchem ręki sprawia, że praca z urządzeniem jest łatwa i nie powoduje zmęczenia.

Wertykulacja - Noże wałka wertykulującego usuwają leżącą głęboko sfilcowaną darń oraz resztki roślin i mchu. Powierzchnia trawnika wymaga wertykulowania każdej wiosny. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby nie wertykulować zbyt głęboko.

Wertykulacja - Noże wałka wertykulującego usuwają leżącą głęboko sfilcowaną darń oraz resztki roślin i mchu. Powierzchnia trawnika wymaga wertykulowania każdej wiosny. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby nie wertykulować zbyt głęboko.

Po kilku latach od założenia trawnik zaczyna gorzej rosnąć. Przyczyną jest zbita warstwa pędów i kłączy zwana filcem. Utrudnia ona dostęp wody i powietrza do gleby a zatem i korzeni roślin. Aby utrzymać trawnik w dobrej kondycji trzeba systematycznie niszczyć filc poprzez usuwanie martwych części i rozluźnianie struktury gleby. W tym celu należy wykonywać dwa zabiegi: wertykulację i aerację.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

WERTYKULATOR GARDENLINE 1500 WAT 1 WAŁEK BEZ KOSZA

7 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward