• Obniżka

-30% AERATOR WERTYKULATOR GRIZZLY 2w1 TURBO 40l

Nowy produkt
2 Przedmioty
387,80 zł
376,17 zł Zniżka 3%
Ilość

⌚⌚⌚⌚⌚⌚ PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO!!!! ⌚⌚⌚⌚⌚⌚

Wertykulator wyposażony w TURBO POWER MOTOR - silnik elektryczny szerokiej mocy, mający wysoki moment obrotowy!!!

WERTYKULATOR - AERATOR ELEKTRYCZNY 2W1 NIEMIECKI + 2 WAŁKI

Aerator, wertykulator i napowietrzacz. To wszystko w jednym urządzeniu - w zestawie są wymienne dwa wałki robocze: do aeracji i wertykulacji.

Praktyczny, wygodny elektryczny wertykulator z mocnym 1400 W silnikiem, odporna na uderzenia obudowa z tworzywa PP i 40l kosz.

W KOMPLECIE 2 WAŁKI- DO AERACJI I WERTYKULACJI!!!

  • Producent: GRIZZLY
  • Model: ERV 1400-35
  • Stan produktu: NOWY FABRYCZNIE

Cena promocyjna: 477,00 zł

NAPRAWDĘ  WARTO CENA TEGO WERTYKULATORA TO PRAWIE 700 ZŁ!! >>>>>> SPRAWDŹ

https://www.budujesz.pl/grizzly-wertykulator-erv-1400-35-z-aeratorem-erv-1400-35-1400w-76007206-5030185/

Aby mieć piękny trawnik nie wystarczy tylko regularne kosić. Aby polepszyć dostęp powietrza, wody oraz składników mineralnych do korzeni trawy używa się wertykulatorów. Urządzenia te wyposażone są w noże przecinające korzenie trawy powodując ich lepsze ukorzenianie. Noże skutecznie usuwają również mech i porosty.

Aerator wertykulator elektryczny to mocne i wydajne urządzenie, które jest przyjazne dla środowiska i przeznaczone dla trawników o powierzchni do 400 m2. Najlepiej używać go do krótkiej trawy.

Wymienny wałek wertykulujący i napowietrzający sprawiają, że urządzenia GRIZZLY łączą w sobie funkcję wertykulatora i aeratora.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️

- Potężny silnik elektryczny o mocy 1400 W

- 4 koła dla ochrony trawnika

- Kosz - Pojemność: 40 l

- Szerokość robocza: 35 cm

- Aeracja - wałek z kolcami-pazurami ze stali nierdzewnej

- Wertykulacja - wałek z nożami

- 4 stopniowa regulacja głębokości napowietrzania

- Kierownica składana i z regulacja wysokości

- Waga: ok 10 kg

✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️

Wertykulowanie lub napowietrzanie - W zestawie wałek wertykulujący z nożami stalowymi i wałek napowietrzający z wydajnymi stalowymi sprężynami.

Wymiana wałka, szybko i łatwo - bardzo prosto, bez użycia narzędzi, zmienia się wałek wertykulujący na wałek napowietrzający lub odwrotnie.

Optymalna wysokość robocza - Łatwa regulacja wysokości pracy wałków sprawia, że praca z urządzeniem jest łatwa i nie powoduje zmęczenia.

Napowietrzanie - Sprężyny wałka napowietrzającego prawidłowo napowietrzają trawnik – wiosną oraz jesienią. W ten sposób trawnik zostaje optymalnie zaopatrzony w składniki odżywcze, światło, powietrze i wodę, dla uzyskania soczystej zieleni.

Wertykulacja - Noże wałka wertykulującego usuwają leżącą głęboko sfilcowaną darń oraz resztki roślin i mchu. Powierzchnia trawnika wymaga wertykulowania każdej wiosny. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby nie wertykulować zbyt głęboko.

Po kilku latach od założenia trawnik zaczyna gorzej rosnąć. Przyczyną jest zbita warstwa pędów i kłączy zwana filcem. Utrudnia ona dostęp wody i powietrza do gleby a zatem i korzeni roślin. Aby utrzymać trawnik w dobrej kondycji trzeba systematycznie niszczyć filc poprzez usuwanie martwych części i rozluźnianie struktury gleby. W tym celu należy wykonywać dwa zabiegi: wertykulację i aerację.

GRIZZLY

Zadbany ogród dzięki wysokiej jakości narzędziom ogrodowym! Czy kochasz naturę, rozkoszujesz się zapachami kwiatów i roślin i odpoczywasz w ogrodzie? Najwyższy czas, aby zacząć swój ogród! Producent sprzętu ogrodniczego GRIZZLY oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własną małą oazę dobrego samopoczucia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

-30% AERATOR WERTYKULATOR GRIZZLY 2w1 TURBO 40l

7 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward