• Obniżka

AERATOR WERTYKULATOR 2 WAŁKI 2w1 36c 1500W 45l

Używane
241,46 zł
234,22 zł Zniżka 3%
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

WERTYKULATOR - AERATOR ELEKTRYCZNY 2W1 NIEMIECKI GARDENLINE / GARDEN FEELINGS /TOP CRAFT + 2 WAŁKI

Areator, wertykulator i napowietrzacz. To wszystko w jednym urządzeniu - w zestawie są wymienne dwa wałki robocze: do aeracji i wertykulacji. Praktyczny, wygodny elektryczny wertykulator z mocnym 1500 W silnikiem, odporna na uderzenia obudowa z tworzywa PP i 45l kosz.

  • Producent : Gardenline /Garden feelings/Top Craft/Ferrex
  • Model : GLS36
  • Stan produktu : Widoczne ślady użytkowania - w komplecie z wałkiem do wertykulacji i aeracji oraz koszem - sprawdzone  przed wysyłką. W 100% sprawne technicznie.

Cena promocyjna: 297,00 zł

OPIS:

Aerator wertykulator elektryczny to mocne i wydajne urządzenie, które jest przyjazne dla środowiska i przeznaczone dla trawników o powierzchni do 400 m2. Najlepiej używać go do krótkiej trawy.

Wymienny wałek wertykulujący i napowietrzający sprawiają, że urządzenia GARDEN LINE łączą w sobie funkcję wertykulatora i aeratora. Wertykulator aerator posiada regulację głębokości pracy noży i sprężyn. Uszkodzone lub zużyte noże i sprężyny można wymieniać na nowe.

Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, jako jedyni mamy dostęp do oryginalnych sprężyn (element naturalnie zużywający się) oraz stały dostęp do wszystkich części zamiennych.

DOSTĘPNY KOLOR CZARNY, ZIELONY LUB CZERWONY - WYSYŁANY LOSOWO

Potężny silnik elektryczny o mocy 1500 WATT

INSTRUKCJA W JĘZ. POLSKIM

4 koła dla ochrony trawnika

Kosz - Pojemność: 45 l

Szerokość robocza: 36 cm

Aeracja - wałek z 26 kolcami-pazurami ze stali nierdzewnej

Wertykulcja - wałek z 20 nożami

Regulacja głębokości 4-stopniowa z pozycją parkowania(-12, -9, -6, -3 mm)

2-punktowy wyłącznik bezpieczeństwa

Kierownica składana i z regulacja wysokości

Uchwyt ścienny do zawieszenia urządzenia

Waga: ok 17 kg

Wertykulowanie lub napowietrzanie - W zestawie wałek wertykulujący z 3-stopniowymi nożami stalowymi i wałek napowietrzający z wydajnymi stalowymi sprężynami.

Wymiana wałka, szybko i łatwo - Za pomocą tylko jednej śruby radełkowanej bardzo prosto, bez użycia narzędzi, zmienia się wałek wertykulujący na wałek napowietrzający lub odwrotnie.

Najważniejsze bezpieczeństwo - Wskaźnik bezpieczeństwa sygnalizuje, czy wałek roboczy jest zamontowany prawidłowo i czy jest zabezpieczony - warunek bezpiecznej pracy.

Optymalna wysokość robocza - Łatwa regulacja wysokości pracy wałków jednym ruchem ręki sprawia, że praca z urządzeniem jest łatwa i nie powoduje zmęczenia.

Napowietrzanie - Sprężyny wałka napowietrzającego prawidłowo napowietrzają trawnik – wiosną oraz jesienią. W ten sposób trawnik zostaje optymalnie zaopatrzony w składniki odżywcze, światło, powietrze i wodę, dla uzyskania soczystej zieleni.

Wertykulacja - Noże wałka wertykulującego usuwają leżącą głęboko sfilcowaną darń oraz resztki roślin i mchu. Powierzchnia trawnika wymaga wertykulowania każdej wiosny. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby nie wertykulować zbyt głęboko.

Po kilku latach od założenia trawnik zaczyna gorzej rosnąć. Przyczyną jest zbita warstwa pędów i kłączy zwana filcem. Utrudnia ona dostęp wody i powietrza do gleby a zatem i korzeni roślin. Aby utrzymać trawnik w dobrej kondycji trzeba systematycznie niszczyć filc poprzez usuwanie martwych części i rozluźnianie struktury gleby. W tym celu należy wykonywać dwa zabiegi: wertykulację i aerację.

Uwaga: Wychodząc naprzeciw państwa potrzebą w naszej ofercie znajdziecie państwo również igły, (sprężynki) do wałka areacyjnego: dostępne tutaj: http://allegro.pl/sprezynki-igly-kolce-do-areatora-wertykulatora-i6799898299.html

ZDJĘCIA WERTYKULATORA SĄ WYKONANE PRZEZ NAS - Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

AERATOR WERTYKULATOR 2 WAŁKI 2w1 36c 1500W 45l

7 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward