• Obniżka

WMF ZESTAW Szybkowar PERFECT Ultra 4,5l + 3l timer

Używane
551,03 zł
534,50 zł Zniżka 3%
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

WMF Perfect - szybkowar + patelnia szybkowarowa

⭐ Szybkowar to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mają wiele czasu na przyrządzanie posiłków, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze zdrowego i smacznego jedzenia.

⭐ Gotowanie w szybkowarze pozwala zaoszczędzić 50% czasu i 70% procent energii, ponadto przygotowane w nim posiłki zachowują pełnię wartości odżywczych, witamin i minerałów, nie tracąc przy tym nic ze swego smaku i aromatu.

✅ W skład zestawu wchodzi także patelnia, która może być używana oddzielnie lub jako mniejszy szybkowar.

  • Producent: WMF
  • Model: PERFECT ULTRA
  • Stan produktu: Zestaw sprzedawany jako używany, naprawdę świetny stan, 100 % sprawne, zdjęcie oryginalne poniżej, opakowanie zastępcze

Cena: 677,77 zł

Ten zestaw kosztuje ponad 1100 zł >>>

https://www.ceneo.pl/28856179

WMF Szybkowar Perfect Ultra 4,5l + 3l

Szukasz rozwiązania na szybkie ale wciąż zdrowe i pełnowartościowe gotowanie? Dzięki wykorzystaniu szybkowaru w Twojej kuchni, jest to możliwe. Szybkowar Perfect Ultra od WMF pozwala na sprawne przygotowywanie potraw przy jednocześnie niskim poborze energii.

Gotując w szybkowarze zyskasz bardziej aromatyczne potrawy, a ich kolor będzie bardziej wyrazisty i intensywny.  Dzięki zastosowaniu szybkowaru szybciej podniesiesz temperaturę wewnątrz garnka, zaoszczędzając tym samym energię oraz czas gotowania o blisko 70%.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad całym procesem gotowania. WMF Perfect stanowi połączenie ponadczasowego designu i najnowocześniejszej technologii - ten model szybkowaru posiada 2 automatyczne poziomy gotowania oraz wbudowany timer.

Dolną część szybkowaru można używać jako zwykłego garnka - wystarczy nałożyć pokrywkę

Cromargan ®

Szybkowar wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® co gwarantuje solidne wykonanie i wieloletnią sprawność w każdych warunkach. Dodatkowo, polerowane wykończenie urządzenia podkreśla elegancką linię produktu co z pewnością docenisz w swojej kuchni. Wszystkie elementy można myć w zmywarce, poza rączką którą wystarczy opłukać pod bieżącą wodą.

Podziałka

Wewnątrz naczyń znajdują się praktyczne miarki. Miarka naniesiona laserowo będzie tak samo widoczna nawet po wielu latach użytkowania.

Kołnierz przelewowy

Specjalnie wyprofilowany brzeg naczynia zapewni komfortowe przelewanie zawartości

Szczotkowane wnętrze

Naczynia zostały wewnątrz wyszczotkowane, co znacznie ułatwia mycie produktu.

Trójwarstwowe dno typu TransTherm®

Szybkowary posiadają trójwarstwowe dno typu TransTherm® odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym również do płyt indukcyjnych. Dno naczyń nie zniekształci się nawet po wielu latach użytkowania

Uchwyt

W łatwy sposób możemy zdemontować uchwyt w celu dokładnego umycia.

2 poziomy gotowania:

I  do potraw delikatnych (np. ryby, brokuły, kompot) 110ºC, do 90 kPa

II  do wszystkich pozostałych składników i dań 119ºC, do 150 kPa

Wbudowany timer

Za pomocą timera umieszczonego w pokrywie możemy ustawić czas, który potrzebny będzie na ugotowanie potrawy. Po osiągnięciu ciśnienia, timer możemy wyciągnąć z pokrywy i zabrać ze sobą np. do innego pomieszczenia. Kiedy ustawiony czas gotowania upłynie, timer wyda sygnał dźwiękowy

Wyprodukowano w Niemczech

Szybkowar niemieckiej marki WMF to gwarancja bezpieczeństwa i jakości.

Skrócona instrukcja obsługi:

1. Produkty należy umieścić w szybkowarze oraz uzupełnić wodą min. 1/4 pojemności garnka (oznaczenie wewnątrz)

2. Szybkowar należy zamknąć oraz wybrać odpowiedni poziom gotowania I lub II.

3. Szybkowar należy umieścić na polu grzewczym.

4. Czas gotowania rozpocznie się dopiero wtedy, gdy w szybkowarze zostanie osiągnięte odpowiednie ciśnienie (w pokrywie zostanie wysunięty pierścień)

5. Należy odpowiednio wyregulować dopływ energii (tak aby pierścień był widoczny). Zbyt duże ciśnienie pary będzie bezpiecznie wydostawać się przez zawór główny umieszczony na pokrywie.

6. Po osiągnięciu odpowiedniego czasu, szybkowar należy ściągnąć z pola grzewczego i zaczekać aż pierścień widoczny w uchwycie obniży się (ciśnienie spadnie)

7. W uchwycie należy przesunąć suwak do pozycji "LOCKED" i potrząsnąć delikatnie garnkiem. W ten sposób uwolnią się resztki pary.

8. Następnie można całkowicie ściągnąć pokrywę.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

WMF ZESTAW Szybkowar PERFECT Ultra 4,5l + 3l timer
arrow_upward