• Obniżka

MAPA ŚWIATA ŚCIENNA 130x72cm plakat FUTURE MAPS

Nowy produkt
20 Przedmioty
81,29 zł
78,85 zł Zniżka 3%
Ilość

KLASYCZNA ŚWIATA MAPA ŚCIENNA

THE FUTURE MAPPING COMPANY

klasyczna mapa świata jest współczesnym hołdem dla znanej mapy szkolnej i jest idealna dla miłośników map w każdym wieku.

1300 mm x 720 mm | 1: 35 000 000

  • Producent: The Future Mapping
  • Model: futur-HFMV3PAPER
  • Kolor: Blue - Emerald - Pink - Yellow

To naprawdę piękna mapa w energetycznych kolorach. Świetnie będzie prezentować się w każdym miejscu w domu, w salonie, gabinecie czy w pokoju dziecka.

Cena promocyjna 99,90 zł

Popularna projekcja Robinsona tworzy idealną harmonię między kształtem i rozmiarem każdego kraju i kontynentu. Arthur Robinson pracował nad okiem, aby stworzyć swoje rozwiązanie odwiecznego problemu spłaszczenia kuli, a szczególnie uwielbiamy wynikające z tego kształtne krzywe linii południkowych.

Ta projekcja zyskała światowe uznanie, kiedy została przyjęta przez National Geographic w 1988 roku.

Tak klasycznie wyglądająca mapa zasługuje na dobre ubranie. Zaktualizowano zakurzone pastele tradycyjnej kartografii o żywe, efektowne atramenty, które sprawią, że twoja mapa będzie centralnym punktem każdego pokoju.

Mamy kolorystykę pasującą do każdego gustu, od stylowego monochromatycznego po genialny hiperkolor, a wszystko to z naszymi charakterystycznymi metalicznymi morzami i błyszczącymi masami lądowymi.

Ta mapa jest pełna przydatnych informacji, więc nie zdziw się, jeśli skusisz się, aby zabrać ją do pubu, aby rozstrzygnąć jeden lub dwa spory. Płyty tektoniczne, warstwy głębokości morza, prognozy bieguna północnego i południowego, a także wszystkie typowe pasma górskie, rzeki i dane miasta, czynią tę mapę idealnym punktem odniesienia dla całej rodziny.

Mapy drukowane są na najwyższej jakości papierze powlekanym jedwabiem, zatwierdzonym przez FSC, w procesie drukowania litograficznego. (Działa to jak zmechanizowana wersja tradycyjnego sitodruku.)

Płyta jest przygotowywana dla każdego koloru, a następnie układana indywidualnie, tworząc oszałamiający druk o maksymalnej rozdzielczości i uderzeniu. Uszczelniacz nakłada się w celu ochrony farb i błyszczącego lakieru UV stosowanego w celu dodania kontrastu i podkreślenia granic.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

MAPA ŚWIATA ŚCIENNA 130x72cm plakat FUTURE MAPS
arrow_upward