• Obniżka

KULTYWATOR ręczny FLORABEST spulchniacz gleby 14cm

Nowy produkt
81,29 zł
78,85 zł Zniżka 3%
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ręczny kultywator renomowanej niemieckiej marki

FLORABEST (produkcja GRIZLLY)

Wśród narzędzi ogrodniczych, niezbędnych do wykonania efektywnej pracy w ogrodzie ważne miejsce zajmuje kultywator ogrodowy. Przy jego pomocy spulchnimy ziemię oraz usuniemy chwasty. Kultywatorowanie umożliwiają specjalne zęby, zagłębiające się w glebę na odpowiednią głębokość.

Kultywator, inaczej nazywany również drapaczem, to narzędzie, które znajduje zastosowanie w uprawie warzyw, zbóż oraz wielu innych roślin. To urządzenie, którego rolą jest spulchnianie wierzchniej warstwy gleby na głębokość od kilku do kilkudziesięciu centymetrów.

Wyposażone jest w zęby, które wbijając się z ziemię skutecznie radzą sobie z rozbiciem zewnętrznej skorupy. Co ważne, kultywator (w przeciwieństwie do glebogryzarki) nie obraca warstwy ziemi, a jedynie ją spulchnia i rozluźnia, dzięki czemu staje się ona przygotowana do wysiewu nasion.

  • Producent: FLORABEST
  • Model: FHK 15 A1
  • Stan produktu: FABRYCZNIE NOWY

Cena promocyjna: 99,99 zł

FLORABEST

Zadbany ogród dzięki wysokiej jakości narzędziom ogrodowym! Czy kochasz naturę, rozkoszujesz się zapachami kwiatów i roślin i odpoczywasz w ogrodzie? Najwyższy czas, aby zacząć swój ogród! Producent sprzętu ogrodniczego FLORABEST oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własną małą oazę dobrego samopoczucia.

FLORABEST - kultywator gwiazdkowy o szerokości pracy 14 cm jest odpowiednio dostosowany do spulchniania gleby na grządkach oraz przygotowywania zasiewu. Dzięki czterem wyjątkowo ukształtowanym kółkom w kształcie gwiazdek umożliwia bardzo drobne rozkruszanie gleby, co jest ważne podczas wysiewania nasion.

  • Odporne na korozję

    Kultywator gwiazdkowy ręczny jest wykonany z wysokiej jakości, pokrytej duroplastem lub ocynkowanej stali, co optymalnie chroni produkt przed korozją.

  • Szerokość robocza (cm): 14
  • Materiał wykonania: Stal wysokiej jakości
  • Zastosowanie: Do przygotowania gleby pod zasiew
  • Dodatkowe informacje: Specjalnie ukształtowane koła w kształcie gwiazd ułatwiają rozdrabnianie gleby

Powody dla których warto kupić ten produkt:

- narzędzie doskonale do spulchniania gleby, a także podcinania chwastów

- możliwość demontażu ostrza umożliwia jego ostrzenie lub wymianę

- gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele sezonów

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

KULTYWATOR ręczny FLORABEST spulchniacz gleby 14cm
arrow_upward