• Obniżka

GRZEJNIK konwektor 2000W SUNTEC 3 POZIOMY biały

Powystawowy
1 Przedmiot
161,79 zł
156,94 zł Zniżka 3%
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

GRZEJNIK elektryczny Heat Flow 2020 biały marki SUNTEC germany

Ciepło w łazience to podstawa. W wychłodzonym pomieszczeniu trudno wyobrazić sobie zarówno poranny prysznic, jak i relaksującą kąpiel wieczorną. Dobre, wydajne ogrzewanie łazienkowe jest bardzo ważne z jeszcze jednego powodu, a mianowicie panującej tu podwyższonej wilgotności powietrza. Brak ogrzewania i sprawnej wentylacji w szybkim czasie doprowadza do rozwoju wilgoci i grzybów na ścianach wnętrza.

  • Producent: Suntec Germany
  • Model: Heat Flow 2020
  • Stan produktu: POWYSTAWOWY
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Produkt wysokiej jakości przeznaczony na wymagający rynek niemiecki!

NASZA CENA: tylko 199 zł !!

Cena w innych sklepach to ponad 280zł! SPRAWDŹ

https://www.amazon.de/Heizkonvektor-Regulierbares-Turboheizgebl%C3%A4se-Freistehend-Wandmontage/dp/B01MCS1HT6

Konwektor cieplny Heat Flow 2020 z serii Klimatronic firmy Suntec Wellness zapewnia szybkie i równomierne ogrzewanie pomieszczeń o wielkości do 60 m³ (~ 25 m²) ze względu na dużą powierzchnię i 3 poziomy mocy z bezstopniowo regulowanym termostatem. Dodatkowo opcjonalnie można włączyć wentylator turbo. Dzięki solidnej obudowie Heat Flow 2020 jest idealny do ogrzewania warsztatów, pomieszczeń magazynowych, garaży, namiotów imprezowych itp. I przekonuje swoim wysokiej jakości i atrakcyjnym wyglądem.

Wysokiej jakości konwektor grzewczy + nagrzewnica

Konwektor cieplny Heat Flow 2000 z serii Klimatronic Suntec Wellness zapewnia szybkie i równomierne ogrzewanie pomieszczeń dzięki dużej powierzchni i 3 poziomom mocy z bezstopniowo regulowanym termostatem. Ponadto można włączyć funkcję TURBO.

Wysoka mobilność

Dzięki lekkiej konstrukcji i zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia Heat Flow 2000 jest łatwy w transporcie. Ogrzewaj salon, warsztat lub altanę w ciągu dnia, a wieczorem sypialnię lub piwnicę.

Elegancki design

Termowentylator Heat Flow przekonuje nie tylko szerokim zakresem zastosowań, ale także eleganckim wyglądem, który można idealnie zintegrować z wariantami kolorystycznymi w przytulnych pomieszczeniach mieszkalnych.

GALERIA :

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

GRZEJNIK konwektor 2000W SUNTEC 3 POZIOMY biały

5 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward