• Obniżka

EKSPRES PRZELEWOWY BOSCH TKA3A031 10 fil. 1100W

Powystawowy
95,75 zł
92,88 zł Zniżka 3%
Ilość
Obecnie brak na stanie

EKSPRES PRZELEWOWY BOSCH TKA 3A031

Ekspres Bosch TKA 3A031 to solidna konstrukcja która sprawdzi się nawet przy intensywnej eksploatacji. To doskonały wybór zarówno do domu jak i do biura. Wskaźnik poziomu wody pozwoli Ci kontrolować jej poziom. Teraz nie musisz się martwić, że zabraknie Ci wody na kawę.

Jego nowoczesny design idealnie będzie pasować do każdej współczesnej kuchni. Świetnie nadaje się w domu jak i w biurze.

  • Producent: BOSCH
  • Model: TKA 3A031
  • Stan produktu: Nowy z wystawy sklepowej

Nasza cena: 117.77 zł

Cena sklepowa w promocji to 135 zł, u nas najtaniej

https://www.al.to/p/230807-ekspres-do-kawy-bosch-tka3a031.html

Dane techniczne:

Moc: 1100 W

Wysokość: 335 mm

Szerokość: 170 mm

Głębokość: 245 mm

Waga: 1,68 kg

Pojemność dzbanka do kawy: ok. 1,25 litra na 10 filiżanek po 125 ml

Długość przewodu zasilania: ok 90 cm

  • Automatyczne wyłączanie
  • Regulacja ilości zaparzanej kawy
  • Regulacja mocy kawy

Komfort użytkowania

Szklany dzbanek jest dużo lepszy niż dzbanki z tworzywa sztucznego, które trudno utrzymać w czystości i w których nie ma opcji podtrzymania temperatury przez ekspres. Ekspres Bosch TKA 3A031 jest niezwykle prosty w obsłudze i pozwala na parzenie niezwykle aromatycznej i smacznej kawy. Dzięki zastosowaniu papierowych filtrów, obsługa ekspresu jest czysta, higieniczna i nie nastręcza trudności.

Schowek na przewód w ekspresie Bosch TKA3A031

Ekspres przelewowy przelewowy Bosch TKA 3A031 został wyposażony przez producenta w schowek przewodu w podstawie. Jest to bardzo wygodne, gdy używasz tego samego gniazda sieciowego do kilku różnych urządzeń i nie chcesz plątaniny kabli na blacie roboczym.

Ekspres przelewowy

Sposób działania ekspresu przelewowego opiera się na prostym mechanizmie – gorąca woda przelewa się przez filtr z kawą i wydobywa z niej esencję spływającą do dolnego naczynia. Takie rozwiązania znajdujemy w wielu innych urządzeniach do parzenia kawy, na przykład chemexie czy dripie. Jego konstrukcja jednak jest bardziej złożona ale przede wszystkim, jest to urządzenie elektryczne. Do górnego naczynia wlewa się świeżą zimną wodę, która zostaje automatycznie podgrzana. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury woda przelewa się przez papierowy filtr wypełniony porcją zmielonej kawy. Następnie spływa do żaroodpornego dzbanka umieszczonego na metalowej płycie. Płyta ta jest podgrzewana, dzięki czemu kawa w dzbanku utrzymuje swoją temperaturę do czasu, aż wyłączymy urządzenie. Niewątpliwie zaletą jest uzyskanie dużej ilości kawy, bez konieczności przygotowywania jej dla każdego gościa osobno, jak to jest na przykład w ekspresach ciśnieniowych. Jeśli liczba gości przekracza dwie czy trzy osoby takie rozwiązanie sprawdza się idealnie. Nie jest też problemem dolanie gościom kolejnej porcji gorącej kawy, gdy stwierdzą, że z chęcią wypiliby jeszcze jedną filiżankę.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

EKSPRES PRZELEWOWY BOSCH TKA3A031 10 fil. 1100W

8 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward