• Obniżka

Ekspres przelewowy Moulinex FT360811 Subito 800W

Nowy produkt
103,88 zł
100,76 zł Zniżka 3%
Ilość
Obecnie brak na stanie

EKSPRES PRZELEWOWY

Moulinex FT360811 Subito 800W

Ekspres Moulinex Subito to solidna konstrukcja która sprawdzi się nawet przy intensywnej eksploatacji. To doskonały wybór zarówno do domu jak i do biura. Wskaźnik poziomu wody pozwoli Ci kontrolować jej poziom. Teraz nie musisz się martwić, że zabraknie Ci wody na kawę.

Jego nowoczesny design idealnie będzie pasować do każdej współczesnej kuchni. Świetnie nadaje się w domu jak i w biurze.

  • Producent: Moulinex
  • Model: FT360811
  • Stan produktu: Nowy z wystawy sklepowej, delikatnie uszkodzone opakowanie

Cena: 127,77 zł

Cena sklepowa w promocji to 185 zł, u nas najtaniej!

Dane techniczne:

Moc: 800 W

Wysokość: 356 mm

Szerokość: 236 mm

Głębokość: 270 mm

Waga: 2,01 kg

Pojemność dzbanka do kawy: ok. 0,9 l

Długość przewodu zasilania:

  • Ekspres przelewowy Subito pozwala cieszyć się dobrą kawą, gorącą do 4 godzin po przygotowaniu dzięki izolowanemu dzbankowi ze stali nierdzewnej
  • Pojemność dzbanka: od 8 do 12 filiżanek lub 0,9 litra gorącej kawy
  • System zapobiegający kapaniu do serwowania kawy, nawet gdy ekspres do kawy jest włączony, czysty
  • Automatyczne wyłączanie - ekspres do kawy wyłącza się automatycznie po zakończeniu cyklu
  • Wygodny i łatwy w użyciu dzięki wyjmowanemu obrotowemu uchwytowi filtra i widocznemu poziomowi wody

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Dzięki niemu możesz przygotować jednocześnie aż od 8 do 12 filiżanek kawy. Moc to 800W, więc pozwoli on na szybkie przygotowanie ulubionej kawy. Pojemnik na kawę posiada system zapobiegający kapaniu. Ekspres wyposażony w automatyczne wyłączanie po zakończeniu parzenia kawy. Ekspres posiada termodzbanek, którego zakrętka posiada 3 pozycje ułatwiające użytkowanie: zablokowanie, nalewanie, odblokowanie.

Ekspres przelewowy

Sposób działania ekspresu przelewowego opiera się na prostym mechanizmie – gorąca woda przelewa się przez filtr z kawą i wydobywa z niej esencję spływającą do dolnego naczynia. Takie rozwiązania znajdujemy w wielu innych urządzeniach do parzenia kawy, na przykład chemexie czy dripie. Jego konstrukcja jednak jest bardziej złożona ale przede wszystkim, jest to urządzenie elektryczne. Do górnego naczynia wlewa się świeżą zimną wodę, która zostaje automatycznie podgrzana. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury woda przelewa się przez papierowy filtr wypełniony porcją zmielonej kawy. Następnie spływa do żaroodpornego dzbanka umieszczonego na metalowej płycie. Płyta ta jest podgrzewana, dzięki czemu kawa w dzbanku utrzymuje swoją temperaturę do czasu, aż wyłączymy urządzenie. Niewątpliwie zaletą jest uzyskanie dużej ilości kawy, bez konieczności przygotowywania jej dla każdego gościa osobno, jak to jest na przykład w ekspresach ciśnieniowych. Jeśli liczba gości przekracza dwie czy trzy osoby takie rozwiązanie sprawdza się idealnie. Nie jest też problemem dolanie gościom kolejnej porcji gorącej kawy, gdy stwierdzą, że z chęcią wypiliby jeszcze jedną filiżankę.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Ekspres przelewowy Moulinex FT360811 Subito 800W

8 innych produktów w tej samej kategorii:

arrow_upward